ویژگی های برجسته هتل بین المللی لیپار :
هر هتلی شرایط خاصی دارد که آنرا متمایز میکند ، هتل لیپار چه ویژگیهایی دارد؟
نزدیکی هتل لیپار چابهار به دریا یک حسن بزرگ میباشد که باعث میشود شما بتوانید اتاقهایی با نمای دریا را رزرو کنید ، نمایی لذت بخش و آرام ، از دیگر ویژگیهای هتل که هر طیف از سلیقه بابت رزرو اقامت چابهار را پوشش میدهد میتوان به وجود سه رستوران اشاره کرد که هر کدام در نوع خود در منطقه بسیار حرفه ای و دلچسب هستند ، از مدرن و فرنگی بگیر تا سنتی و قدیمی ، فرض کنید در رستوران روف گاردن هتل با منظره فوق العاده دریا نهار یا شامتان را میل کنید ، واقعا لذت بخشه.
طراحی زیبای هتل و دکوراسیون حرفه ای آن گشت و گذار در هتل را چشم نواز میکند طوریکه خسته نمیشوید ، تفریحات ورزشی داخل هتل هم به این لیست اضافه کنید ، اگر هم دوست داشته باشید در ساحل قدم بزنید و ریلکس کنید فقط با پنج دقیقه پیاده روی میتوانید به ساحل دریا برسید.

اتاق های هتل لیپار چابهار :
هتل لیپار چابهار بعنوان یکی از بهترین هتل های چابهار همانطور که اشاره شد هتل پنج ستاره میباشد که در ۳ طبقه ساخته شده است و دارای اتاقهای با منظره رو به محوطه ، دریا و سوئیت است که تعداد آنها در مجموع به ۱۱۰ عدد میرسد ، همه این اتاقها بهمراه خدمات رفاهی تخت های تمیز ، مینی بار ، تهویه مطبوع و سرویس بهداشتی و حمام در خور شایسته مسافر میباشند که به ترتیب زیر دسته بندی میشوند:
اتاق های استاندارد یک تخته رو به محوطه ، مختص افرادی هست که انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره رزرو داشته باشند و همانطور که از اسمش مشخص است نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.
اتاق های استاندارد یک تخته رو به دریا ، مختص افرادی هست که انفرادی سفر میکنند ، این مسافران میتوانند برای اقامتشان در این اتاقها بصورت تک نفره رزرو داشته باشند و همانطور که از اسمش مشخص است نمای اتاقها رو به دریا میباشد.
اتاق های استاندارد دو تخته رو به محوطه ، مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند و یا زوجین دارای یک تخت دو نفره و یا دو تخت یکنفره است و همانطور که از اسمش مشخص است نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.
اتاق های استاندارد دو تخته رو به دریا ، مختص افرادی هست که دو نفره سفر میکنند و یا زوجین دارای یک تخت دو نفره و یا دو تخت یکنفره است و همانطور که از اسمش مشخص است نمای اتاقها رو به دریا میباشد.
اتاق های استاندارد سه تخته رو به محوطه ، مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره یا سه تخت یکنفره است و نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.
اتاق های استاندارد سه تخته رو به دریا ، مختص افرادی هست که سه نفره سفر میکنند دارای یک تخت دو نفره و یک تخت یک نفره یا سه تخت یکنفره است و نمای اتاقها رو به دریا میباشد.
سوئیت یک خوابه رو به محوطه ، با ظرفیت چهار نفر و یک اتاق خواب ، یک تخت دو نفره در داخل اتاق ، یک تخت یکنفره در هال و یک کاناپه تخت خوابشو آنرا تجهیز کرده اند ، این سوئیت ها از اتاقهای استاندار بزرگتر هستند و البته نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.

سوئیت یک خوابه رو به دریا ، با ظرفیت چهار نفر و یک اتاق خواب ، یک تخت دو نفره در داخل اتاق ، یک تخت یکنفره در هال و یک کاناپه تخت خوابشو آنرا تجهیز کرده اند ، این سوئیت ها از اتاقهای استاندار بزرگتر هستند و البته نمای اتاقها رو به دریا میباشد.
سوئیت رویال دو خوابه رو به محوطه ، دوبلکس با ظرفیت چهار نفر و دو اتاق خواب ، طبقه پایین یک اتاق خواب با یک تخت دو نفره و طبقه بالا یک اتاق خواب دیگر با دو تخت یکنفره آنرا تجهیز کرده اند ، این سوئیت دو تا سرویس بهداشتی و حمام دارد که هر کدام یک وان دارند و البته نمای اتاقها رو به محوطه هتل میباشد.
سوئیت رویال دو خوابه رو به دریا ، دوبلکس با ظرفیت چهار نفر و دو اتاق خواب ، طبقه پایین یک اتاق خواب با یک تخت دو نفره و طبقه بالا یک اتاق خواب دیگر با دو تخت یکنفره آنرا تجهیز کرده اند ، این سوئیت دو تا سرویس بهداشتی و حمام دارد که هر کدام یک وان دارند و البته نمای اتاقها رو به دریا میباشد.
هر اتاق قابلیت اضافه کردن یک سرویس خواب مجزا نیز دارد که بصورت تختهای مسافرتی و یا کاناپه تخت خواب شو میباشند و به اتاق اضافه میشوند تا نفرات بیشتری در کنار هم در یک اتاق اقامت داشته باشند.

امکانات ویژه هتل لیپار چابهار:

سرویس روم ۲۴ ساعته:
هتل لیپار چابهار به عنوان یکی از هتل‌های مسافر پسند استان چابهار ، امکانات بسیار شایسته ای در اختیار میهمانان و مسافران می‌گذارد ، یکی از امکانات بسیار لازم و واجب روم سرویس ۲۴ ساعته است تا شما در هر ساعتی از شبانه‌ روز که دلتان خواست یا هوس کردید ، هر چه دوست دارید سفارش دهید.

کافی شاپ :
وقتی از برنامه گشت و یا خرید به هتل بازگشتید و هوس یک نوشیدنی خنک کردید و یا در یک بعد از ظهر دلتان یک چایی خوش خوراک و یا قهوه ای ناب خواست کافی شاپ هتل با تمام امکانات در خدمت شما خواهد بود ، هتل لیپار دارای دو کافی شاپ می باشد :

کافی شاپ لابی ، این کافی شاپ در لابی هتل طراحی شده است تا شما وقتی در این فضا قرار دارید از خورکیهای خوشمزه آن استفاده کنید و اگر مهمانی هم دعوت کردید تا در هتل شما را ملاقات کند در این فضا میتوانید از ایشان پذیرایی کنید.
کافی شاپ روف گاردن ، این کافی شاپ در رستوران روف هتل طراحی شده است مخصوص کسانی که دوست دارند میان وعده یا نوشیدنی دلخواهشان را فضای باز پشت بام هتل همراه با منظره دریا نوش جان کنند.

رستوران های لیپار :
بخش خوشمزه هر سفر مربوط میشه به رستوران و سرو غذاهای لذید ، هتل لیپار دارای سه رستوران مختلف است بهمراه یک مرکز فست فود است ، این گستردگی رستورانها هر نوع سلیقه غذایی که داشته باشید را پوشش میدهد ، غذاها توسط سر آشپزهای ماهر با مواد اولیه تازه و درجه یک با منوهای ایرانی ، فرنگی و دریایی برای شما سرو میشوند.

رستوران مرکزی هتل ، در فضای داخلی هتل طراحی شده است که میتوانید صبحانه ، نهار و یا شام خود را با منوهای مختلف در آن میل کنید.
رستوران روف گاردن ، در پشت بام هتل طراحی شده است ، سرو غذاهای دلخواهتان با منظره دریایی آبی عمان میتونه خیلی لذت بخش باشه.
رستوران باغ سنتی ، در محوطه باغ هتل طراحی شده است ، سرو غذاهای سنتی و سایر خدماتی که در این نوع رستورانها ارائه میشود برایتان مهیا شده است.
رستوران فست فود ، در داخل هتل مخصوص کسانی که به غذاهای فست فودی علاقه دارند رستورانی تهیه شده است که میتوانند انواع این غذاها را سفارش دهند.

باشگاه بدنسازی و بیلیارد :
اگر بخاطر مسافرت از باشگاه بدنسازی دور شدید اصلا نگران نباشید ، هتل لیپار سالن مجهزی با وسایل مناسب بدنسازی را طراحی کرده است که میتوانید در مدت اقامت در هتل از آنها استفاده کنید و به ورزشتان برسید.

در کنار آن هم باشگاه بیلیارد هتل برای تفریح و سرگرم شدنتان آماده سرویس دهی به شما هستند ، میتوانید در این فضای پر هیجان هم بازی کنید و هم از اساتید بیلیارد آموزش ببینید.
این سالنها مجهز به یک کافی شاپ هستند تا در حین ورزش و تفریح نوشیدنی و یا خوارکی مورد علاقه تان را نوش جان کنید و پر انرژی تر ادامه دهید.

تفریحات دریایی :
این هتل بعلت نزدیکی به دریا و ساحل لیپار تفریحات دریایی را برای مسافرانش تدارک دیده است که میتوانید با آنها کلی هیجان به سفرتان اضافه کنید و اگر هم اهل غواصی باشید و یا کنجکاو که در اعماق دریای عمان چه میگذرد برای شما هم خدمات ویژه ای تدارک دیده اند.

از دیگر امکانات هتل میشود به تاکسی سرویس ۲۴ ساعته ، خشکشویی یا لاندری و پارکینگ اشاره کرد که آماده سرویس دهی به شما میباشند.

فاصله هتل لیپار تا مراکز مهم چابهار :
فاصله تا فرودگاه ۴۰ دقیقه با ماشین
فاصله تا مراکز خرید چابهار ۳ دقیقه با ماشین
فاصله تا تلگرافخانه انگلیسیها ۵ دقیقه با ماشین
فاصله تا بافت قدیم شهر ۵ دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز شهر چابهار ۵ دقیقه با ماشین
فاصله تا ساحل هتل ۵ دقیقه پیاده
فاصله تا ساحل تفریحی لیپار ۸ دقیقه پیاده
فاصله تا سوپر مارکت ۵ دقیقه پیاده